28. ledna 2024

Francouzský institut v Praze a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) s potěšením oznamují zahájení výměnného mobilitního programu mezi Francií a Českou republikou 2024 pro studenty doktorského studia "Barrande Fellowship Programme". Program nabízí stipendia na podporu krátkých výzkumných pobytů a studia pod dvojím vedením (cotutelles). Studenti musím být zapsáni buď na české univerzitě (pro mobilitu ve Francii) nebo na francouzské univerzitě (pro mobilitu v České republice).

Program je určen studentům Ph.D. všech oborů a nabízí stipendijní podporu pro krátkodobé výzkumné stáže v délce 1 - 3 měsíce na francouzských univerzitách nebo pro doktoráty pod dvojím vedením « cotutelles ».

Všechny vědní obory jsou vítány!

Informací najdete zde.

Videozáznam z webináře.

Termín pro přihlášky je 28. ledna 2024, studenti své přihlášky podávají přímo DZS AIA.