2. května 2023

Europaeum Summer School 2023

„Crisis? What Crisis? The Dialectics of European Integration“

Proběhne ve dnech 12.14. září na Univerzitě v Mnichově.

Tato významná letní škola, která pořádá prestižní univerzitní sítě Europaeum, se zaměřením na téma evropské politické, hospodářské a kulturní integrace nabízí multidisciplinární přístup a posluchači si budou moci nejen vyslechnout přední odborníky i politické osobnosti, ale zároveň s nimi diskutovat a přispět svými vlastními myšlenkami.

Úspěšným uchazečům bude poskytnuto bezplatné ubytování a proplaceny přiměřené cestovní náklady. Podmínkou pro uchazeče je, že studuje magisterský nebo doktorský program a navštěvuje univerzitu, která je členem této univerzitní sítě (UK je členem).

Přihláška musí kromě vyplněného přihlašovacího formuláře zahrnovat stručné CV, motivační dopis (do 500 slov, podrobnosti o akademických zájmech a očekávání spojená s účastí na akci) a doporučující dopis školitele nebo akademického poradce.

Podrobnosti viz odkaz.

Uzávěrka přihlášek je 2. května 2023.