4. dubna 2022

Výběrové řízení na výměnné pobyty v rámci meziuniverzitních dohod

31. března 2022

č.j.: UKRUK/152844/2022

Odbor zahraničních vztahů RUK vyhlašuje výběrové řízení na výměnné pobyty v rámci meziuniverzitních dohod v letním semestru akademického roku 2022/2023. S

K výběrovému řízení studenti nahrají do webové aplikace následující dokumenty v anglickém jazyce:

• životopis (s aktuálními kontakty: e-mail, mobil)

• motivační dopis

• konkrétní studijní plán na vybrané univerzitě (formulář ke stažení)

• doporučující dopis z katedry

• aktuální výpis studijních výsledků za celé studium na VŠ

• celkový studijní průměr za celé studium na VŠ

• doklad o jazykové způsobilosti

• studenti doktorského studijního programu přiloží navíc ještě příslib přijetí od akademického pracovníka partnerské univerzity

Studenti KTF UK se mohou hlásit na:

Příjem přihlášek studentů výhradně prostřednictvím online aplikace: 4. - 30. dubna 2022 včetně

Podrobnější informace k výběrovému řízení včetně manuálu k online aplikaci a kritérií pro hodnocení prorektorkou pro zahraniční záležitosti se nacházejí na webových stránkách https://cuni.cz/UK-37.html . Podmínky přijímacího řízení a studia na zahraniční univerzitě si studenti vyhledají na internetových stránkách příslušné univerzity. Sudent si může zvolit navíc jednu univerzitu jako náhradní řešení.