15. prosince 2020

• Na webináři určeném studentům všech doktorských studijních programů přestaví francouzští kolegové loni spuštěný stipendijní program mezi Českou republikou a Francií, též zvaný „Barrande Fellowship Programme“, a nabídnou informace, rady a doporučení, o které by žadatelé o toto stipendium neměli přijít.

• Akci pořádá Francouzský institut v Praze ve spolupráci s Domem zahraniční spolupráce v úterý 15. prosince 2020 od 11:00 do 12:00. Nový ročník česko-francouzského výměnného stipendijního programu pro doktorandy zahájí úvodním slovem velvyslanec Francie v ČR Alexis Dutertre a ředitelka Domu zahraniční spolupráce Dana Petrova.

• Zájemce, kteří se chtějí webináře zúčastnit, prosíme o vyplnění registračního formuláře.

• Termín pro příjem přihlášek je stanoven na 26. února 2021. Studenti své přihlášky podávají přímo na adresu aia@dzs.cz, seznam požadovaných dokumentů a více informací viz https://www.dzs.cz/program/barrande-fellowship-program/vyjezdy-pobyty.